سنایی در گفتگو با مهر: نارضایتی از دولت دلیل پیروزی روحانی بود

حضور گسترده مردم در انتخابات و رای 40 میلیونی مردم به مجموع کاندیداها دستاورد بزرگی برای نظام ،مردم و رهبر معظم انقلاب بود.

وی افزود: برای هر نظام سیاسی چیزی بزرگ تر از این نیست که مردم به ایجاد تغییر و تحول از طریق ساز و کار باور داشته باشند.

نماینده مردم نهاوند اظهار داشت: این انتخابات شکاف های اجتماعی را کاهش، امید را افزایش و اعتماد را به بخش های مختلف و گروه های سیاسی برگرداند.

وی در خصوص پیروزی روحانی در یازدهمین دوره انتخابات اظهار داشت: یکی از دلایل این پیروزی نارضایتی مردم از عملکرد سال های گذشته دولت است ضمن این که نمی توان خدمات و توفیقات دولت را در این دوره نادیده گرفت اما مردم ماحصل این عملکرد را مثبت ندانستند.

سنایی در ادامه افزود: نکته مشترک در اظهارات هر هشت کاندیدا انتقاد نسبت به وضعیت موجود بود و مردم این انتقاد را تایید کردند و با رای خود اعلام کردند نسبت به این وضعیت راضی نیستند.

وی خاطر نشان کرد: مردم برای تغییر وضعیت فعلی و برای حل و فصل مشکلات داخلی و خارجی از بین هشت کاندیدا احساس کردند که روحانی رویکرد مناسبتری دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی افزود: فکر می کنم روحانی با روش اعتدال و میانه روی خود به شکلی عمل خواهد کرد که گروه های مختلف سیاسی به شرایط امیدوار شوند.

نماینده مردم نهاوند با بیان این که شخصیت روحانی برای مردم جذاب جلوه کرد، گفت: مناظرات کمک کرد تا مردم بفهمند روحانی باهوش و موقعیت سنج است به طوری که توانست توانایی های خود را در مناظرات نشان دهد.

وی در پاسخ به این سوال که نمایندگان اصلاح طلب و مستقل مجلس به دنبال تشکیل فراکسیون جدیدی هستند؟ گفت: بحث ها و گفتگو های مشورتی در خصوص این که تماس هایی با دولت آینده برقرار باشد مطرح شده است اما این که فراکسیون جدیدی راه اندازی کنیم خیر، بیشتری این مطرح بوده که نمایندگانی که به دیدگاه دولت نزدیک هستند با یکدیگر منسجم تر شده و با دولت آینده ارتباط بیشتری داشته باشند.

/ 1 نظر / 13 بازدید

بابا عجب تحلیلی؟؟؟؟!!!!!!!!