حسنی حلم: تنها راه نجات کشور در شرایط فعلی، مدیریت جهادی است

شرایط فعلی کشور در عرصه سیاسی و اقتصادی بحرانی و خطرناک است و تنها راه نجات آن مدیریت جهادی است.

حسنی حلم گفت: مردم در انتخابات سال جاری با حضور گسترده و بی نظیر خود حماسه سیاسی را عملی می کنند.

وی گفت: جایگاه ایران در عرصه های مختلف سیاسی بین المللی تضعیف شده و مناسبات کشور ما با برخی کشورهای خارجی دچار مشکل شده است که ادامه این وضعیت به سود کشور و ملت ایران نیست.

رئیس ستاد مردمی محمد باقر قالیباف در استان همدان عنوان کرد: کسی که وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری می شود باید از توانمندی، تجربه، سواد و دانش خود نهایت استفاده را ببرد و کشور را به سمت توسعه و پیشرفت هدایت کند.

حسنی حلم ادامه داد: فرد منتخب باید شرایط بحرانی و  پیچیده حال حاضر را به خوبی درک کرده و با برنامه مدون و اصولی با بهره گیری از همه نیروهای متعهد و سلایق مختلف برای جبران کوتاهی ها و رفع مشکلات وارد عمل شود.

وی گفت: کشور نیازمند مدیریت جهادی است و این همان مدیریتی است که مردم ایران به دنبال آن هستند و تاکنون در کشور اجرا نشده است.

رئیس ستاد مردمی محمدباقر قالیباف در استان همدان با بیان اینکه مدیریت جهادی یعنی گذشت و ایثار و تعهد و توانمندی، گفت: بهره گیری از تمام ظرفیت ها و شناخت کامل از وضعیت موجود راهکارهای نجات از بن بست فعلی است.

سید احمد حسنی حلم گفت: آنچه که مقام معظم رهبری بر روی آن تأکید دارد ارتقا وضع معیشتی مردم و مدیریت صحیح اقتصادی کشور برای حل مشکلات مردم و اقتدار و عزت ایران اسلامی در عرصه بین المللی است.

حسنی حلم عنوان کرد: مردم ایران با بصیرت و بینش و ضمن تبعیت از دستورات مقام معظم رهبری در روز 24 خرداد در پای صندوق های رای حاضر می شوند و با انتخاب گزینه اصلح و لایق راه جدید برای توسعه و شکوفایی ایران اسلامی باز می کنند.

/ 0 نظر / 13 بازدید