مشارکت و حضور مردم در انتخابات رای به حاکمیت نظام اسلامی است

تمام دشمنان اسلام از داخل و خارج از کشور کمر همت بر این بسته اند که نگذارند مردم پای صندوق های رای حاظر شوند و خواهان ایجاد تفرقه و شکاف بین مردم هستند.

گروسی ادامه داد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری هر رای در انتخابات 24 خرداد ماه امسال از سوی مردم رای به حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است و این حضور موجب یاس و ناامیدی بدخواهان و مستکبرین خواهد شد.

وی گفت: لازمه خلق حماسه سیاسی، شناخت عمیق آحاد جامعه از شرایط و موقعیت خطیر کشور و آگاهی دهی از توطئه های دشمنان انقلاب و وجود بصیرت است.

سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی نهاوند با بیان اینکه ممکن است در اظهارات برخی نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنها مطالبی در نقد شرایط موجود از جمله شرایط اقتصادی مطرح شود، افزود: در انعکاس این گونه نظر‌ات باید مراقب بود که اخبار و تحلیل‌های ما سبقه سیاه‌نمایی و چالش‌های اقتصادی را به خود نگیرد و در نهایت موجبات تضعیف عناصر درون نظام و تقویت جبهه دشمن فراهم نیاورد.

حسین گروسی اظهار داشت: یکی از مهمترین عوامل مؤثر در خلق حماسه سیاسی وحدت و همدلی مسئولان ارشد کشور است که این عامل از یک طرف موجب دلگرمی مردم برای حضور در انتخابات می‌شود و از طرف دیگر نا امیدی دشمنان را رقم زده و دست آنها را در تحرکات رسانه‌ای و سیاسی می‌بندد.

گروسی بیان داشت: مردم آگاه و ولایی ایران، با شرکت آگاهانه و پرشور در انتخابات و خلق حماسه سیاسی، بار دیگر تمام بدخواهان و دشمنان قسم خورده را مایوس خواهند کرد.

/ 0 نظر / 10 بازدید