بازدید معاون استاندار همدان و مدیر کل راه و شهر سازی از چهار پروژه مهم نهاوند

صدای نهاوند:

محمود رضا عراقی معاون عمرانی استاندار همدان و محمد رودباری مدیر کل راه و شهر سازی استان همدان ساعت 13 روز دوشنبه 16 شهریور وارد شهر نهاوند شدند و از چهار پروژه مهم و تاثیر گذار نهاوند بازدید کردند.

معاون عمرانی استاندار و مدیر کل راه و شهر سازی استان همدان ابتدا در جاده نهاوند-ملایر در محور آورزمان حضور یافتند و از نزدیک در جریان روند تعریض و اصلاح این جاده حیاتی قرار گرفتند.

دومین پروژه ای که مورد بازدید مسئولان مربوطه قرار گرفت پروژه مسکن مهر 300 واحدی باروداب بود که در این بازدید مشکل فاضلاب این واحدها برطرف شد.

عراقی و رودباری به همراه شهرام احمدوند  رئیس اداره راه و شهر سازی نهاوند سپس به بیمارستان 160 تختخوابی در حال احداث نهاوند رفتند و از نزدیک در جریان روند ساخت این بیمارستان قرار گرفتند.

آخرین پروژه ای که محمود رضا عراقی معاون عمرانی استاندار همدان و محمد رودباری مدیر کل راه و شهر سازی استان همدان و شهرام احمدوند رئیس اداره راه و شهرسازی نهاوند از آن بازدید کردند پروژه تعریض و اصلاح زیر گذار ورودی سه راهی شعبان بود که مقرر شد نیمه اول سال آینده به بهره برداری برسد.


/ 1 نظر / 57 بازدید
سیف

من یکی وابسته قربانی جاده های نهاوند هستم به نظر من جاده های نهاوند بدترین جاده ایران است . باعرض معذرت چرا فرماندار نیست. مگر نباید باشند وکمک بخواهندبرای حل ودرست شدن جاده های نهاوند