بعضی حرکات کاندیداها الگو گرفته از فتنه 88 است

دولت یازدهم برگرفته از حماسه سیاسی خواهد بود که مهمترین وظیفه آن رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم مخصوصا افرادی که جزو دهک پائین جامعه قرار دارند خواهد بود.

وی ادامه داد: رسیدگی فوری به حوزه اشتغال و معضل بیکاری، ساماندهی نظام بانکی و مبارزه با فساد در دستگاه های دولتی از دیگر اقدامات فوری جلیلی در دولت یازدهم خواهد بود.

باید برنامه و راهکاری علمی برای حل مشکلات ارائه کرد

مشاور ارشد سعید جلیلی در ادامه اظهار داشت: با شعار گفتن و سر وصدا کردن انجام این اقدامات ممکن نخواهد بود و باید برنامه و راهکاری علمی برای آن ارائه کرد.

کامران باقری لنکرانی گفت: در میان هفت کاندیدای ریاست جمهوری دو نوع گفتمان در مورد حل  مسائل و مشکلات اقتصادی دیده می شود که در نگاه اول کاندیداهایی وجود مشکلات اقتصادی را مربوط به تشدید تحریم ها می دانند و برای حل آن نسخه بهبود روابط با کشورهای طرف تحریم و سازش در مذاکرات هسته ای را مطرح می کنند.

لنکرانی افزود: نگاه دوم، کاندیداهایی هستند که وجود مشکلات داخلی و حل آن را در ارتقا و توانمندی اقتصاد کشور در عرصه تولید داخلی و اصلاح الگوی مصرف می دانند تا هم مشکلات اقتصادی برای همیشه از بین برود و هم ثروت ملی کشور افزایش یابد.

قطع واردات رادیودارو دانشمندان ایرانی را به تکاپو انداخت

وی با اشاره به تحریم کشورهای خارجی برای رادیو دارو در سال 86 و قطع واردات این دارو به کشور گفت: پس از این تحریم، دانشمندان ما مجبور شدند با علم و امکانات خود این دارو را تولید کنند و کشور را برای همیشه از واردات رادیو دارو بی نیاز کنند.

وزیر سابق بهداشت و درمان در دولت نهم گفت: در سال های 68 تا 84 تولید خودروی داخلی هفت برابر شد ولی هیچ درصدی به تولید بنزین کشور افزوده نشد به همین علت باز هم دشمن در سال 89 تحریم بنزین ایران را در اولویت قرار داد و باز هم دانشمندان ایرانی توانستند در چند ماه با اتکا به علم و فن آوری داخلی ایران را از وارادت مصرف بنزین بی نیاز کند.

بارها تهدید و تحریم را به خودکفایی و فرصت تبدیل کردیم

کامران باقری لنکرانی ادامه داد: هر جا دشمن نقطه ضعف و کمبودی در کشور ما احساس کرد روی آن تمرکز و قصد ضربه زدن از آن نقطه را داشته ولی ما با گفتمان مقاومت در مقابل ان ایستادیم و تهدید و تحریم را به خودکفایی و فرصت تبدیل کردیم.

لنکرانی اظهار داشت: تعامل با کشورهای دنیا به خصوص دشمنان باید از موضع برابر و مساوی باشد در غیر این صورت کشور ما دچار ضرر و زیان خواهد شد.

وی افزود: انتخابات یازدهم اولین انتخابات بعد از فتنه 88 است فتنه ای که تلخ ترین حادثه سالهای گذشته است و تا 8 ماه کشور را دچار التهاب و تنش کرد و متأسفانه در این مدت کشور کمترین رشد اقتصادی را داشته است.

مشاور ارشد جلیلی ادامه داد: در انتخابات یازدهم بعضی از حرکات و رفتار کاندیداها الگو گرفته از فتنه 88 است و با مشخص کردن نماد رنگی و بیان سخنان نامفهوم و مبهم در حال برنامه ریزی برای تکرار وقایع 88 هستند.

ملت ایران با آراء خود مشت محکمی بر دهان فتنه گران خواهند زد

کامران باقری لنکرانی عنوان کرد: کسانی که فکر می کنند می توانند فتنه 88 و اهداف آن را در انتخابات امسال دنبال کنند یقینا اشتباه می کنند و ملت ایران با آراء خود در روز 24 خرداد مشت محکمی بر دهان آنها خواهند زد.

باقری لنکرانی ادامه داد: در شرایط فعلی در داخل اصولگرایی هم دچار آسیب جدی هستیم و بعضی در حال تقسیم پست ها و سمت های دولتی در میان خود هستند که این عده در حال دور کردن فضای انتخابات از منافع ملی به سمت منافع شخصی هستند و به اصولگرایی ضربه مهلکی وارد کرده اند.

وی به حضور افراد و کاندیداها در انتخابات یازدهم اشاره کرد و گفت: کسانی که پول های کلان خرج می کنند و از ادبیات من، من استفاده می کنند قانون و اهداف نظام را ملاک رویکرد انتخاباتی خود نمی دانند.

مشاور جلیلی گفت: رویکرد انتخاباتی جلیلی مردمی است چون اعتقاد دارد مردم با قلب و دل خود انتخاب می کنند نه با چشم و ظاهر و ملت ایران یقین دارند انتخابات یک امتحان الهی است و اگر سعید جلیلی را به عنوان کاندیدای اصلح معرفی می کنیم به خاطر این است که نماد مقاومت و ایثار و مردمی در عمل و گفتارش وجود دارد.

/ 0 نظر / 30 بازدید