کارخانه بنیاد بتن ایرانیان در سفر رئیس جمهور به استان همدان کلنگ زنی می شود

بیان اینکه عملیات اجرایی 7 طرح صنعتی و تولیدی در سفر رئیس جمهور به همدان آغاز می‌‏شود، افزود: عملیات اجرایی پتروشیمی ابن سینا و بنیاد بتن ایرانیان در نهاوند به صورت ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور آغاز می‎شود.

متین با اعلام اینکه طرح‌های دیگری نیز به صورت همزمان با این دو طرح در شهرستانها کلنگ‎زنی می‎شود، تصریح کرد: هگمتان داروی غرب، طرح توسعه کیان کرد ملایر، طرح توسعه فولاد ویان، آهن سیلیس آذرخش ملایر و نهاوند سیلیس دیگر طرحهایی هستند که عملیات اجرایی آنها در سفر رئیس جمهور به همدان آغاز می‏‌شود.

رئیس سازمان صنعت و معدن همدان از افتتاح 5 طرح صنعتی و تولیدی در سفر رئیس جمهور به همدان خبر داد و گفت: کارخانه رزن صاف با سرمایه‎گذاری 117 میلیارد تومانی و اشتغالزایی برای 200 نفر به صورت ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح می‎شود.

وی بیان کرد: افتتاح طرح توسعه بتن صنعت بریس و کاسپین کوهدشت در نهاوند از دیگر طرحهای افتتاحی در سفر رئیس جمهور به همدان هستند که به ترتیب برای 30 و 48 نفر اشتغالزایی داشته و همچنین 3 و 10 میلیارد تومان برای آنها سرمایه‎گذاری شده است.

متین عنوان کرد: طرح ویژن کاسوآ تولیدکننده پودر لاستیک در نهاوند با سرمایه‎گذاری 5 میلیارد تومانی و اشتغالزایی برای 15 نفر و همچنین طرح توسعه فاران شیمی تویسرکان با سرمایه‏‌گذاری یک میلیارد و 700 میلیون تومانی و اشتغالزایی برای 10 نفر به صورت همزمان در سفر رئیس جمهور به همدان افتتاح می‌‏شوند.

وی با اعلام اینکه 11 مورد به عنوان درخواست‌های بخش صنعت و معدن به رئیس جمهور در سفر به همدان ارائه می‎شود، تصریح کرد: موافقت با پرداخت تسهیلات برای زبربناهای شهرکهای صنعتی همدان یکی از درخواست‌هایی است که امیدواریم با آن موافقت انجام گیرد.

متین جابه‎جایی تسهیلات شرکت شیشه و تغییر در مصوبه قانونی فولاد ویان را از دیگر درخواستها از رئیس جمهور دانست و گفت: در این سفر از رئیس جمهور می‎خواهیم تا با تکمیل خط اتیلن غرب تا همدان توسط وزارت نفت موافقت کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان عنوان کرد: پرداخت تسهیلات ارزان‎قیمت به قالی‎بافان و تامین خوراک برای کارخانه GTL نهاوند از دیگر خواسته‎های مهم در سفر رئیس جمهور به همدان است.

/ 2 نظر / 57 بازدید
عرفان

خداروشکر انگار این سفر برکتش واسه نهاوندمون از بقیه شهرا بیشتره و باعث افتخاره

عرفان

فقط در این بین جای پروژه های آموزشی و ورزشی و کارخانه تولید خودروی نهاوند خالیه .