احمدی نژاد: دولت در 8 سال معادل 27 سال پیش از آن کار کرد

طی هشت سال فعالیت دولت نهم و دهم معادل و در برخی بخش ها چندین برابر سال های قبل از آن در کشور کار انجام شده است.

وی ادامه داد: امروز خدا را شاکریم که ملت ایران مؤمن و عاشق به امام بوده و به عشق رسیدن به امام و به کرسی نشاندن حاکمیت او انقلاب تاریخی را در جهان برپا کرده و امروز با آرمان امام و شهدا به دنبال استقرار حکومت یگانه عالم به دست امام عصر(عج) ‌هستند.

 احمدی‌نژاد افزود: کار جمعی برای رضای خدا و با رویکرد عدالت موجب برکت، رشد و توسعه است.

رئیس جمهور یادآور شد: این میزان کار انجام شده بدون اینکه درآمد کشور تغییری یافته باشد مرهون تلاش های گروهی متعهد و پاک برای خداوند و در جهت استقرار عدالت در زمین است که موجب برکت و بازشدن خزائن الهی بر روی انسانها شده است.

احمدی نژاد افزود: ملت ایران مومن و آشنا به امام هستند و با عشق رسیدن به امام و به کرسی نشاندن حاکمیت امام عصر (عج) عظیمترین انقلاب را به پا کردند و امروز نیز با پرچم آرمانهای شهدا و امام راحل به دنبال استقرار حکومت جهانی به دست یگانه منجی عالم هستند.

وی همچنین با اشاره به فعالیتهای انجام شده در بخش های مختلف کشور سرعت حرکت استان زنجان به سوی رشد و توسعه را بسیار خوب خواند و گفت: باید با همت بلند و تداوم تلاش ها، سرعت پیشرفت استان حفظ و بیش از پیش افزایش یابد.

رئیس‌جمهور افزود: سرعت حرکت استان زنجان در عرصه‌های گوناگون به ویژه علم و فناوری و صنعت و معدن بسیار خوب بوده و اقدامات گسترده‌ای در حال انجام است که باید این شتاب، سرعت و پیشرفت را حفظ کنیم.

احمدی‌نژاد  استان زنجان را دیار غیرت، نجابت،‌ سختکوشی، مهربانی و ایمان‌های مستحکم دانست و افزود: مردمان زنجان در طول تاریخ با عشق به ارزش‌های الهی در این خطه ایستاده و از موجودیت و استقلال ایران و فرهنگ اسلام ناب، عزت و عظمت ملت صیانت کرده‌اند.

وی با اشاره به بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و صنعتی از جمله سد تالوار، واحدهای مسکن مهر و کارخانه تولید محصولات بهداشتی و دیگر پروژه‌هایی که تا امروز به طور همرمان در استان افتتاح شده گفت: تاریخ زنجان سرشار از افتخارآفرینی بوده به گونه‌ای که در دوران انقلاب و پس از از آن تا به امروز، مردم این دیار در صحنه‌های گوناگون پیشگام بوده و در عرصه‌های تولید، عمران و آبادانی نیز این چنین هستند.

رییس‌جمهور در پاسخ به این سوال که چگونه می‌شود طی مدت 8 سال معادل 27 سال پیش از آن کار کرد، با وجود اینکه درآمد کشور بیشتر نشده و چه بسا کمتر از گذشته بوده و به همان میزان گذشته نفت کشور فروخته می‌شود، در توجیه این مسئله گفت: ارزش نفتی که امروز فروخته می‌شود، در بازارهای جهانی بسیار کمتر از آنی است که در گذشته به دست می‌آمد.

احمدی‌نژاد افزود: دلیل انجام این همه خدمات و کار گسترده برکتی است که این اقدامات نمود پیدا کرده است، چرا که زمانی که جمعی همدل، پاک و پاکدست برای خدا و برای استقرار عدالت، کار و تلاش می‌کنند، اقدامات آنها به خزائن الهی گره خورده و برکت پیدا خواهد کرد.

رئیس جمهور با اشاره به وجود ذخایر ارزنده در کشور بویژه در کویر مرکزی گفت: هنوز درهای ذخایر عالم آنطور که باید به روی انسان باز نشده با وجود اینکه استعدادهای فراوانی در دل این خاک وجود دارد.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه زمانی عدالت در زمین محقق می‌شود که مولود نیمه شعبان در جهان مورد توجه قرار گیرد و همه مردم خواهان او باشند، گفت: روزگاری ظالمان و خودخواهان نسبت به امامان بی‌توجهی کرده و آنان را کنار گذاشتند که به واسطه این عمل درهای لطف خدا بسته شد، اما لطف خدا زمانی برخواهد گشت که انسان‌ها دوباره به امام و حقیقت او بازگردند.

/ 0 نظر / 3 بازدید