مدعیان زیباسازی چهره شهر را نازیبا کردند/هیچ کس هم معترض نیست

تاریخ 16 خردادماه، بستر برای تبلیغات شهری کاندیداها از مدت‌ها قبل آماده شده است.

در همین راستا 3 نقطه شهر برای نصب تبلیغات کاندیداها در نظر گرفته شده است.

در همین دو روز ابتدایی آغاز روزشمار تبلیغات شوراها، تب تبلیغات، تا بدان جا پیش رفته که در هر کوی و برزن شاهد نصب پوسترهای کاندیداها هستیم که البته این موضوع بسیار خوشایند و مطلوب است.

و اما نکته جالب توجه در این میان این است که علاوه بر مکان‌های مشخص شده برای تبلیغات در و دیوارها نیز از نصب پوسترهای برخی از کاندیداها در امان نیستند.

حال این سئوال پیش می‌آید که مگر این دسته از کاندیداهای محترم، داعیه ساختن شهری زیبا را ندارند؟ مگر نه اینکه عنوان «شهری زیبا و آباد» در شعارهای تبلیغاتی آن‌ها نقش بسته است؟ پس چرا از همان ابتدای کار، حرف خود را نقض می‌کنند و چهره شهر را زشت و نازیبا کرده‌اند.

کاش فقط در و دیوارها منقش به پوسترهای تبلیغاتی این کاندیداها بود، درخت‌ها، چراغ‌های راهنمایی و رانندگی، تندیس‌های شهر، صندوق‌های صدقات، جدول‌های کنار خیابان، پل‌های عابر پیاده، پروژه‌های در دست تأسیس، ساختمان‌های نیمه‌کاره، تیرهای چراغ برق همه و همه پر شده است از عکس‌‌های کاندیداها.

موضوع دیگری که در نگاه اول تعجب افراد را بر می‌انگیزد نصب پوسترهای تبلیغاتی برخی از این افراد است که خود قبلا در شورای شهر و یا شهرداری مشغول به کار بوده اند و سابقه کار اجرایی در سوابق انها دیده می شود و معلوم نیست این دسته از کاندیداها چه قصدی از این کار داشته و دارند؟

نکته دیگر آنکه در بعضی مواقع، مکان‌های مشخص شده برای تبلیغات کاندیداها، خالی مانده ولی درب‌ها و دیوارها در هجوم پوسترها هستند.

مردم شهر به شدت از این موضوع گلایه دارند افرادی که خود مدعی تلاش برای عمران و آبادانی شهر هستند که بعضاً با این ادعاها وارد صحن شوراها می‌شوند، این روزها با تبلیغات ناصحیح خود چهره شهر را به هم ریخته‌اند.

حال سخن ما با این دسته از کاندیداها این است که قانونمداری باید از همان ابتدای کار بر اعمال و رفتار آن‌ها مشهود و ملموس باشد نه اینکه فقط از آن دم زده شود.

/ 1 نظر / 10 بازدید

با سلام.معترض زیاد داره ولی کو گوش شنوا.؟؟من روز یکشنبه 5 بار به فرمانداری زنگ زدم و به خاطر صدای زیاد ستادها اعتراض کردم ولی دریغ از سر سوزنی نظارت.البته خودشون میخوان که اینطور باشه (تنور داغ باشه)در این وسط هم گور بابای اعصاب مردم...........