قاسمی فرزاد: امام خمینی(ره) توانست هندسه سیاسی جهان را تغییر دهد

یکی از دغدغه هایی که نبی اکرم(ص) داشتند تشکیل حکومت اسلامی بود و این دغدغه در بین بقیه ائمه(ع) نیز وجود داشت.

قاسمی فرزاد گفت: شرایط ائمه(ع) و در دوران زندگی آنان همواره به گونه ای پیش می رفت  که امت و مردم دشمن شناس و صاحب بصیرت نبودند و همین عدم دشمن شناسی مردم سبب آزار و اذیت ائمه ما در طول تاریخ  و تشکیل نشدن حکوکت اسلامی بوده است.

وی افزود: امام خمینی(ره) شخصیتی ماندگار در تاریخ بشریت است که توانست هندسه سیاسی جهان را تغییر دهد و ندای "هیهات من الذله" را در دنیا فراگیر و فطرت‌های خفته را بیدار و عزت را به مسلمانان جهان هدیه کند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان عنوان داشت: امام خمینی (ره) انقلاب ایران را شروع نهضت بیداری ملت‌های مسلمان و مستضعف دنیا علیه نظام سلطه دانست و قرن جدید را قرن «غلبه مستضعفان بر مستکبران» برشمرد و نقطه آرمانی انقلاب اسلامی را «فتح قلل رفیع جهان و برافراشتن پرچم اسلام بر دنیا» معرفی کرد.

علیرضا قاسمی فرزاد بیان داشت: امام خمینی(ره) در طول زندگی شان هواره تکلیف مدار و قانون گرا بودند و بر مدار تکلیف و قانون حرکت کردند و  وصیت ایشان به توده های مختلف مردم و مسئولین عمل به وظایف و تسلیم در برابر قانون است.

قاسمی فرزاد در ادامه با توجه به انتخابات 24 خرداد نیز گفت: دشمنان ایران اسلامی در طول 34 سال گذشته از تمام توان و ظرفیت خود در زمینه های مختلف برای شکست و نابودی انقلاب اسلامی استفاده کردند ولی همواره در مقابل ایمان، اتحاد و ولایتمداری ملت ایران راهی جز شکست نداشتند.

وی گفت: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری، باید حضور پرشور مردم در انتخابات به یک حماسه سیاسی در کشور منجر شود تا منافع و امنیت ملی محقق شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان در پایان با بیان اینکه مسئولان اجرایی باید زمینه یک انتخاب پرشور را در کشور محقق کنند نیز گفت: این در حالی است که حضور مردم در انتخابات یک وظیفه شرعی و ملی است و همه باید به خاطر کشور، نظام، خون شهدا و ارزش‌های نظام حضور یابند.

/ 0 نظر / 12 بازدید