ظرف دو سال آرامش و انضباط را به کشور بازمی‌گردانم

گرگان سفر کرده است شنبه شب در ورزشگاه آزادی گرگان و در جمع مردم این شهر با بیان این که مهم ترین چالش امروز کشور ما که کانون های گرم خانواده را دچار سردی کرده، اشتغال و مشکلات اقتصادی است گفت: مهمترین ظرفیت برای هر کشور منابع انسانی و امکانات است به شکلی که نباید تبعیض وجود داشته باشد تا همه افراد با هر گرایش و سلیقه و مذهب و قومیت وقتی به دولت نگاه می کنند خود را ببینند.

وی همدلی را شرط اساسی حل مشکلات کشور عنوان کرد و گفت: اولین خروجی همدلی این است که اعتماد مردم و مسئولان بالا برود و شرط کاری اعتماد است.

قالیباف تاکید کرد: اگر از ظرفیت‌ها استفاده شود افراد لایق در جای خود قرار می گیرند و دیگر سوء مدیریت را شاهد نخواهیم بود.

وی یاد آور شد: ما منابع بی‌شماری داریم اگر امروز با فقر مواجهیم به خاطر سوء مدیریت است و یکی از معضلات دولت امروز این است که دولت جاهایی که نباید باشد هست و جاهایی که باید باشد نیست و این سوء مدیریت است.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد که به جای این که دولت روز به روز کوچک تر شود در حال بزرگتر شدن است وی سیاست های جبرانی را از سوی دولت از جمله موضوعاتی دانست که دولت باید در آنجا حضور داشته باشد.

قالیباف با تاکید بر این که ظرف دو سال انظباط و آرامش را به کشور بر میگردانم گفت: در این مدت کاهش قیمت ها به خصوص در کالاهای اساسی و افزایش قدرت خرید مردم را محقق می کنیم.

قالیباف در رابطه با مشکلات مسکن نیز گفت: ساخت خانه در بیابان مشکلی را حل نمی کند بهتر است در بافت فرسوده شهرها که آب و برق و گاز و تلفن دارند اقدام به ساخت مسکن شود در شرایط کنونی کسانی که خانه ندارد تا 100 درصد درآمد خود را باید برای اجاره بدهند.

قالیباف در ادامه با نماینده ولی فقیه و امام جمعه گرگان دیدار و گفتگو کرد.

/ 0 نظر / 6 بازدید