30 کمیته مردمی استقبال از ریاست جمهوری در نهاوند تشکیل شد

ستاد استقبال مردمی از رییس جمهوری در شهرستان نهاوند با هدف اطلاع رسانی و ایجاد هماهنگی میان اقشار مختلف مردم به منظور برنامه ریزی مناسب برای استقبال از دکتر روحانی راه اندازی شده است.
وی افزود: این ستاد با توجه به ارتباطی که با اقشار مختلف مردم دارد برای استفاده از پتانسیلهای مردمی در سطح شهرستان و بخشها اقدام به برنامه ریزی نموده و مقدمات لازم را برای حضور اقشار مختلف مردم برای شرکت در برنامه سفر رئیس جمهوری با استفاده از توان و مشارکتهای مردمی فراهم آورده است.
وی گفت: تاکنون تعداد زیادی از مردم از طریق ستادهای مردمی مستقر در شهرستان و با هماهنگی بخشداریهای تابعه اقدام به نام نویسی کرده اند که بر این اساس ما نیز با همکاری گروههای مردمی زمینه های حضور مردم را فراهم آورده ایم.
وی افزود: برای انتقال مردم به شهر همدان 160 دستگاه وسیله نقلیه در نظر گرفته شده که در صورت استقبال بیشتر مردم این آمادگی در ستاد وجود دارد که تمام آنها اعزام نماید.
وی گفت: علاوه بر این تعدادی از مردم نیزدر تماس با ما اعلام داشته اند که با وسایل نقلیه شخصی به مرکز استان عزیمت خواهند کرد و در برنامه استقبال از ریاست جمهوری شرکت می کنند.
محبی افزود: همانگونه که مردم نهاوند در سال 92 با رای بالا به رئیس جمهوری نقش ارزنده ای در تشکیل دولت تدبیر و امید داشتند این بار نیز در استقبال از دکتر روحانی و هیات دولت خاطره ای ماندگار را در تاریخ استان به یادگار خواهند گذاشت.
رئیس جمهوری در راس هیات دولت در ادامه برنامه سفرهای استانی روز سه شنبه میهمان یک روزه مردم استان همدان خواهند بود که برای ابلاغ پیام رئیس جمهوری به سایر مردم شهرستانهای استان اعضای هیات دولت به شهرستانها و مناطق استان سفر نموده و مسائل عمرانی شهرستان را پیگیری خواهند کرد.
در شهرستان نهاوند وزیر راه و شهرسازی به عنوان نماینده رئیس جمهوری در شورای اداری شرکت نموده و ضمن بررسی مسائل و مشکلات شهرستان چندین طرح توسط وی افتتاح و یا کلنگ زنی می شوند.

/ 2 نظر / 40 بازدید
نیلوفر

سلامممممممم.........خيلي منو از وب سايت خوبتون که فوق العاده عاليه....واقعا متشکرم....

کاظمی

با سلام. آقای صادقی عزیز خواهشمندیم مشکلات جاده ای ومسکن مهر نهاوند را به شایستگی به سمع ونظروزیر محترم راه وشهر سازی برسانید. طرح چند بانده نمودن جاده های نهاوندمی بایست در این سفر یک حرکت بسیار پر شتاب به خود بگیرد. ای کاش ایشان با سفر زمینی به نهاوندتشریف بیاورند تااز نزدیک با خطرات جاده آورزمان آشنا بشوند