ظرفیت ها را افزایش دهیم یا …………. پذیرش نقد منصفانه = پیشرفت

منتخبان جدید شورای شهر نهاوند قرار گرفته است . شاید بتوان گفت “وبلاگ صدای نهاوند” به مدیریت حسین صادقی خبرنگار خبرگزاری مهر در شهرستان نهاوند،در این مدت به خوبی توانسته است  جایگاهی برجسته در میان سایر وبلاگها و تارنماهای خبری نهاوند  داشته باشد .این اطلاع رسانی دقیق ایشان نیز مدیون پشتکار و پیروی صادقانه صادقی ،از رسالت حرفه ای اش میباشد . اما چه شده است که امروزه برخی از وی زبان به تعریف و تمجید میگشایند و برخی دیگر ،نظیر عضو شورای شهر جدیدمان که از ائتلافشان تنها وی توانست وارد شورای چهارم شود نه تنها زبان به نقد وی میچرخانند بلکه رفتار نه چندان مودبانه ای را با وی در پیش میگیرند .

صداقت در گفتار، نوشتار  و انعکاس حقایق بدون نگاه جانبدارانه  از رسالت های حرفه ای یک خبرنگار است . اما اگر فردی این رسالت اخلاقی و حرفه ای را تا حد ممکن رعایت کند،مسلما با همین تفاوت نگرش های عمومی مواجه میشود، آنان که بدرستی به دلیل عملکرد نادرستشان و با قلم منتقدانه و در عین حال منصفانه خبرنگار حاشیه امنیت خود را از دست داده اند، دائما در پی تخریب اویند و ساعتی از این تخریب و پرخاشگری دریغ نمی ورزند و  مخاطبی که از قلم منصفانه خبرنگار خوشحال است، وی را می ستاید .

Untitled-1 - Copy

در مورد حیسن صادقی و صدای نهاوند نیز این نکته مانند نامش صادق است . بهر روی به سبب ایجاد همدلی بیشتر،ما نیز چندان به محتوای موضوع نمیپردازیم .امید است که نه تنها کاندید مذکور ( که به امید تغییر رویه اش به دوستی،احترام متقابل،تحمل نقد منصفانه و پذیرش خطاهای احتمالی که هر یک از ما نیز میتوانیم داشته باشیم،نامی از وی نبردیم) همچنین  دیگر دوستان عزیز و خدمتگزار مردمی در شورای نهاوند از ظرفیت بیشتری برای تحمل نقد البته اگر منصفانه و محقانه باشد،بهره مند باشند و از آن به مثابه پلی برای رفع مشکلات شهری نهاوند و عمران و آبادانی شهر  استفاده کنند و از نقد منصفانه، فرصتی مغتنم برای ترمیم  بیشتر مسائل و خدمت بیشتر بسازند، تا کارنامه ای  درخشان  بواسطه عملکرد چهار ساله شان  در شورا  و صد البته ذخیره ای معنوی از دعای همشهریان برای عقبی خود بهمراه داشته باشند.

/ 0 نظر / 12 بازدید