ویژگیهای شهید رجایی باید الگوی مدیران قرار گیرد

یکی از مهمترین و بارزترین ویژگیهای شهید رجایی اهمیت او به اقامه نماز بود و برای توجه دادن مسوولان به امر اقامه نماز بخشنامه ای برای تمام ادارات صادر کرد و این فریضه را در راس امور قرار داد.
وی گفت: توجه به قشر آسیب پذیر از دیگر ویژگیهای شخصیتی شهید رجایی بود که امروز لازم است این راه توسط مسوولان تداوم داشته باشد و با پیروی از آن بزرگوار از قشر محروم جامعه غافل نشوند زیرا محرومان در زمانهای مختلف از انقلاب حمایت کرده اند و پشتیبان آن بوده اند.
وی گفت: مدیریت درهای باز از دیگر ویژگیهای بارز شهید رجایی بود که مدیریت درهای باز به معنی اینکه صرفا در اتاق به روی مردم باز باشد نمی باشد بلکه فلسفه مدیریت باز به این است که انسان فکر بازی داشته باشد و با دید باز به امور مردم پرداخته تا بتواند کار آنها را انجام دهد .
پیروی از ولایت و مردم داری از دیگر ویژگیهای بارز شهید رجایی بود که سرپرست فرمانداری نهاوند به آنها اشاره نموده و اظهار کرد: پیروی از ولایت از ویژگیهای برتر شهید رجایی بود که امروز برای پیشبرد امور لازم است این ویژگی در بین مسوولان نیز وجود داشته باشد.
وی در ادامه با اشاره به هفته دولت گفت: هفته دولت فرصت خوبی است تا مردم با اقدامات و فعالیتهای خدمتگزارن خود آشنا شوند و در جریان تلاشهای دولت برای توسعه و سازندگی کشور شوند.

وی در پایان از گاز رسانی به 12 روستا در هفته دولت خبر داد و افزود: در شهرستان نهاوند 31 طرح گاز رسانی در دست اقدام می باشد که از این تعداد 12 روستا در هفته دولت مورد بهره برداری قرار گرفته و 19 روستای دیگر نیز تا پایان سال مورد بهره برداری قرار می گیرد.
وی در این رابطه افزود: با بهره برداری از گازرسانی به روستاهای مذکور در سطح کل شهرستان کمتر از 100 خانوار می باشند که از نعمت گاز برخوردار نبوده و ما تلاش داریم که این تعداد را نیز در سال آینده تحت پوش قرار دهیم.

/ 0 نظر / 59 بازدید