اخبار کوتاه شهرستان نهاوند

هئیت های اجرایی و عالی نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی  شهر و روستای استان همدان  کار بررسی و رسیدگی به شکایات کاندیدهای که  به نتایج و روند برگزاری انتخابات شوراها شکایت و اعتراض داشته اند  را آغاز کرده است.

 

حبیب قیاسی،مهرداد سعدی نژاد، جلال کاظمی،ارسلان سیف و یارولی سیف همچنان منتظر اعلام نظر مسئولین مربوطه در مورد شکایت خود هستند.

 

در جشن پیروزی حسن روحانی رئیس جمهور منتخب که در باغ  رستوران سه راهی دهفول  نهاوند برگزار شد مسعود رضی،اصغر جهانیان، محمد صامد جهانیان،صفی اله خرم آبادی،عبدالعلی ملکی و اله یار جلالوند  اعضا شورای شهر جدید نهاوند حضور داشته اند.

 

در هفته گذشته دو نفر در شهر نهاوند با حلق آویز کردن  به عمر خود پایان دادند.

 

با تلاش و پیگیری مهدی سنایی نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی پاسگاه انتظامی شهرستان نهاوند که هشت سال پیش تعطیل شده بود دوباره بازگشایی می شود.

 

 اعضا شورای شهر جدید در حال ائتلاف هستند شنیده می شود تفکر و دیدگاه مسعود رضی،اصغر جهانیان، میترا دسته گلی،عبدالعلی ملکی،محمد صامد جهانیان و اله یار جلالوند به هم نزدیک تر است.

 

 

 

 

 

/ 4 نظر / 11 بازدید

بابا چه اعتراضی دارین برین شیوه انتخابات نهاوند رو خوب یاد بگیرین خرید و فروش رای که تخلف نیست تو نهاوند افتخاره شما هم می تونستین می گرفتین یا مثل این اعضا شما جزو برگزیدگان شورای شهر می شدین و به شهر نه ولی به جیب خودتون خدمت می کردین

میگن یک از کاندیداها چنصد میلیون خرج کرده.بابا مگه تو شورای شهر چه خبره قراره چی بکنن که این خرجا رو براش می کنن؟!!!

الهم عجل لولیک الفرج

سری قبلیا همه با جیب خالی و ... اومدن با ماشینای 200و300میلیونی خونه های چند صد میلیونی و جیب پر پول رفتن یکی نیست این همه پول رو چطور کاسب شدین از کجا آوردین حق کی رو ناحق کردین اون سری فقط تنها پولی که خرج شد خرید 2000 تا 3000 رای بود ولی این سری شامهایی که دادن سیم کارتها و هدایای نفیسی که دادن و ...

رضا

سلام.ناز شصت اون کسی که رای خریده /تونسته که خریده/ماادما نبایدرای خودمون رو بفروشیم