دستاورد سفر رئیس جمهوری برای نهاوند اعلام شد

در حال حاضر با اقدامات و برنامه های خوبی که دولت برای توسعه نهاوند دارد می توان گفت بهار شهرستان آغاز شده و در سفر رئیس جمهوری طرحهایی کلید خوردند که در مقایسه با سایر شهرستانها چشمگیرتر می باشد.
وی به بخشهایی از دستاوردهای این سفر اشاره نمود و افزود: از عمده ترین مصوبات سفر تصویب اعتبار لازم برای چهار بانده کردن محور نهاوند آورزمان و ملایر می باشد که این طرح در حوزه شهرستان که هشت کیلومتر می باشد تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.
وی گفت: چهار خطه کردن محور نهاوند فیروزان از جمله مصوبات دیگر سفر بود که به تصویب رسید و برای آن اعتبار لازم اختصاص داده شد که عملیات اجرایی آن بزودی آغاز خواهد شد.
نادری فر تخصیص اعتبار لازم برای بیمارستان 160 تختخوابی را از دیگر مصوبات سفر اعلام کرد و افزود: با توجه به اینکه یکی از مطالبات اصلی مردم نهاوند تکمیل و تجهیز بیمارستان 160 تختخوابی بود لذا با پیگیریهایی که به عمل آمد در سفر اخیر رئیس جمهوری کل اعتبار مورد نیاز بیمارستان مورد تصویب قرار گرفت و علاوه بر آن 40 میلیارد ریال برای نیز برای پرداخت دیون آن مورد تصویب هیات دولت قرار گرفت.
وی گفت: کلنگ زنی بنیاد بتون با سرمایه نزدیک به هزار میلیارد ریال از دیگر مصوبات سفر بود که با اجرایی شده این طرح از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تحول زیادی در توسعه صنعتی شهرستان و ایجاد اشتغال بوجود می آید.

/ 0 نظر / 89 بازدید