پاسخ استاندار همدان به برخی حاشیه پردازیها در سفر کاروان تدبیر و امید

حضور مردم در آیین استقبال از رییس دولت یازدهم ربطی به تلاش مجموعه استانداری نداشت بلکه این حضور گرم برگرفته از همت و خواسته خودجوش مردم قدرشناس همدان بود.
وی اظهار کرد: برخی از اهالی ساکن در شهرستانها اشتیاق حضور در مراسم استقبال از رییس جمهوری و دیدار مردمی در استادیوم شهدای قدس را داشتند که فرمانداریها تنها اقدام به تهیه وسیله ایاب و ذهاب برای آنها کردند.
وی گفت: حضور کم نظیر مردم برای استقبال از رییس قوه مجریه به قدری زیاد بود که اخبارهای دریافتی لحظه به لحظه موید تکمیل شدن استادیوم شهدای قدس پیش از حضور رییس جمهوری در محل سخنرانی بود.
استاندار همدان تاکید کرد: تنها یک مولفه در حضور و استقبال گرم مردم از هیات دولت تاثیر داشت و آن نیز رسانه ها بودند که با انتشار اخبار به موقع در این حماسه نقش آفرین شدند.
استاندار همدان در پاسخ به مطالب منتشره درباره بنرهای مسیر استقبال از رییس جمهوری نیز گفت: نصب بنر برای استقبال از رییس جمهوری توصیه ای و تاکیدی نبوده است بلکه بنرها مربوط به اصناف و گروههای مختلف اجتماعی بود.
وی اضافه کرد: اینجانب در برنامه صدا و سیمای مرکز همدان تاکید کردم به جای توجه به مساله حاشیه ای بنر باید به کار ارزشمندی که مردم در استقبال از رییس جمهوری کردند توجه داشت.
وی با بیان اینکه مردم در استقبال از کاروان تدبیر و امید کار شایسته ای انجام دادند، خطاب به حاشیه پردازان گفت: بگذارید شیرینی این کار در کام مردم، دولت و نظام باقی بماند و آن را مخدوش نکنید.

/ 0 نظر / 218 بازدید