ادبیات طلبکارانه و تهمت به مردم توسط بعضی از اعضا شورای شهر جدید

تغییر داده اند و چنان با مردم سخن می گویند که انگار مردم رعیت هستند و آنها خان و حتی پا را از این هم فراتر نهاده اند و به مردم انگ و تهمت و افترا می بندند.

این عده اگر فکر می کنند که چون وارد شورای شهر شده اند دیگر به این مردم نیازی ندارند و هر گونه بخواهند سخن بگویند و عمل کنند سخت در اشتباهند و باید به یاد داشته باشند که مردم همه چیز را خوب می فهمند و به یاد دارند و اگر از ترکیب شورای سوم فقط یک نفر در جمع شورای چهارم و جدید حاضر است حاصل همین تفکر و خرد و شعور مردم است.

صدای نهاوند که به واقع رسالت و هدفش بیان واقعیت و انعکاس اخبار درست است به این عده از کاندیدهای خاص که وارد شورای چهارم شده اند برادرانه تذکر می دهد مواظب به نوع ادبیات و اعمال و کردار خود باشند در غیر این صورت واقعیات و حقایق موجود  را منتشر خواهد کرد تا مردم در مورد انها تصمیم گیری کنند.

/ 4 نظر / 5 بازدید

جناب صادقی مگر انتظار دیگری از این انتخابات و این طور انتخاب شدن ها داشتید

واقعا حقمونه که این افراد بر صندلی های مدیریتی شهری مان تکیه بزنند لیاقتمان بیش از اینها نیست وقتی اون روزهای تبلیغات بدون در نظر گرفتن شایستگی شان و گذشته شان کورکورانه به حمایت و تبلیغ از آنها می پردازیم وقتی رای آبرو و حیثیت و شعورمان را اینگونه در بازار انتخابات به حراج می گذاریم باید این روزها و روزهای نکبت بار دیگری را هم تجربه کنیم از الشتر و نورآباد عقب ماندیم ... به فکر چاره باشید از ماست که بر ماست

بهزاد

کاملا با نظر شما موافقم اما شما خودتون برای چند نفر سنگ تمام گذاشتید آیا اونا هم ادبیاتشون تغییر کرده یا خیلی دیر جواب یک تلفن ساده رو میدن اونم بعد از چند تماس بلاخره هر کسی با نیتی وارد شورای شهر شده که بیشترشونم مردم میدونن برا منافع خودشون اومدن و دلشون مثل تمام شوراهای قبلی برا شهر و من و تو و آینده شهر نمیسوزه اونا که دلسوز بودن رای نیاوردن و دلشون نیومد در و دیوار این شهرو با پوستر خراب کنن و...

ژ

با سلام آقای صادقی واقعا سپاس گزارم از شما بابت درج به روز اخبار نهاوند. شما تمام مطلبو به زیبایی گوش زد کردین به اعضای جدید شورای شهر نهاوند، امیدوارم شورای شهر جدید انقد آگاه باشن که ازسرگذشت شورای سابق که در اذهان مردم به غیر از کینه چیزی به یادگار نگذاشتن درس بگیرن، و خودشونو بد نام ترین آدمای این شهر نکنن، امیییییییییدوارم. با سپاس از شما جناب آقای صادقی همشهری خوبم که به خوبی بار اطلاع رسانی کهن شهرمون رو به دوش میکشین امیدوارم در این راه پر زحمت هرگز خسته و در مونده نشید و همچنان با قدرت ادامه بدین، من و جمع زیادی از دوستانم برای سلامتی شما دعا میکنیم.