پنج طرح عمرانی در نهاوند کلنگ زنی و بهره برداری می شود

این طرحها شامل افتتاح چهار خطه کردن محور نهاوند به بروجرد با طول 15 کیلومتر ، کلنگ زنی سختمان دانشگاه ملی نهاوند ، کلنگ زنی مجتمع بنیاد بتون با سرمایه گذاری یک هزار و 200 میلیارد ریال، کلنگ زنی کارخانه اکسید منیزیوم و کلنگ زنی ساختمان شرکت شستا می باشد .
وی افزود: همچنین با حضور وزیر راه و شهرسازی طرحهای در حال چهار بانده کردن محور نهاوند به آورزمان و ملایر و همچنین نهاوند به کنگاور مورد بررسی و بث قرار خواهد گرفت.
نادری فر یکی از مطالبات اصلی مردم نهاوند را تکمیل بیمارستان 160 تختخوابی این شهرستان عنوان کرد و گفت: شهرستان نهاوند با توجه به جمعیت، کمترین سرانه تخت را در سطح استان دارد که در صورت تکمیل و تجهیز بیمارستان 160 تختخوابی وضعیت سرانه تخت تا حدودی بهبود می یابد لذا یکی از انتظارات شهرستان بررسی مشکلات این بیمارستان که در مواردی نیز دارای مشکل می باشد است که امیدواریم در این سفر تحقق یابد .
وی گفت: با توجه به موقعیت گردشگری نهاوند و نقش آن در توسعه شهرستان یکی از مواردی که لازم است در سفر ریاست جمهوری به استان مورد توجه قرار گیرد بحث توجه به زیر ساختهای گردشگری این شهرستان است که باعث تحول در منطقه خواهد شد.
وی درخواست اعتبار برای سد گرین را از دیگر مطالبات این شهرستان عنوان نمود و افزود: در شرایط کنونی که بحث کم آبی به عنوان یکی از مباحث مهم کشور مطرح می باشد سد گرین یکی از درخواستهای مکرر مردم و به ویژه کشاورزان است که امیدواریم در این سفر مورد عنایت هیات دولت قرار گیرد.
وی در پایان با بیان اینکه شهرستان نهاوند با پیشینه تاریخی، موقعیت جغرافیایی، اقلیمی، بافت اجتماعی و فرهنگی یکی از شهرستان موثر در توسعه استان است.
وی افزود: شهرستان نهاوند در بخشهای مختلف اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی از جمله شهرهای موثر استان است که دارای قابلیتهای خوبی در بخشهای باد شده ا ست که امیدواریم سفر پرخیر و برکت رئیس جمهور و هیات همراه بتواند به عنوان یک سفر تاریخی زمینه های آبادانی این منطقه را فراهم سازد
قابل ذکر است که رئیس جمهوری در صدر هیات دولت در ادامه سفرهای استانی خود برای دیدار با مردم و بررسی مسائل مربوط به توسعه استان روز سه شنبه به استان همدان سفر می کند و در استادیوم قدس با مردم ملاقلات می نمایند.
وزرای دولت به عنوان نمایندگان هیات دولت برای ابلاغ پیام رئیس جمهوری به مردم و بررسی مسائل به شهرستانهای استان سفر می نمایند که در این سفر قرار است وزیر راه و شهرسازی به همراه رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به نهاوند سفر کنند.
شهرستان نهاوند سومین شهر بزرگ استان همدان با دارا بودن جمعیتی نزدیک به 200 هزار نفر دئر 105 کیلومتری جنوب این استان واقع شده است.

/ 1 نظر / 38 بازدید
عمو حاجی

پس چرا وزیر ورزش !؟قرار بود که وزیر مسکن وشهرسازی بیاد!!!!!