کاندیداها با رعایت قانون از تخریب یکدیگر بپرهیزند

مجریان انتخابات باید ضمن بی طرفی کامل، امانتدار آرای مردم باشند که این امر می تواند به برگزاری با نشاط انتخابات و افزایش حضور پرشور و مشارکت حداکثری مردم منجر شود.

گروسی گفت: تداوم امنیت پایدار کشور در پرتو حضور ارزشمند مردم در عرصه های مختلف میسر می شود و مردم ایران اسلامی در 24 خرداد ماه با حضور گسترده در انتخابات، برگ زرین دیگری را به دفتر ارزشمند افتخارات خود اضافه می کنند.

وی ضمن تاکید بر رعایت اخلاق انتخاباتی و قانون مداری، تصریح کرد: این مساله مهم است و کاندیداها با رعایت قانون باید از تخریب یکدیگر بپرهیزند.

حضور مردم در انتخابات، قدرت تبلیغ دشمن علیه جمهوری اسلامی را تضعیف می‌کند

سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی نهاوند عنوان کرد: حضور مردم در انتخابات، قدرت تبلیغ دشمن علیه جمهوری اسلامی را تضعیف می‌کند و نمی‌توانند افکارسازی بکنند که حکومت ما غیر مردمی است بلکه با حضور مردم در پای صندوق‌های رأی و مشارکت آنان در انتخابات، مردمی‌بودن حکومت جمهوری اسلامی اثبات می‌شود.

حسین گروسی با بیان اینکه تبلیغات در عرصه انتخابات باید با هدف تبیین مواضع صحیح برای حضور حماسی مردم پای صندوق های رای انجام شود، گفت: بر اساس اجرای درست این وظیفه چه در زمینه شوراهای اسلامی شهر که عرصه خدمت است و چه در حوزه ریاست جمهوری که بسیار حساس و تاثیرگذار است شاهد انتخاب انسانهای کامل و کارآمد خواهیم بود.

گروسی اظهار داشت: برای رسیدن به حماسه بزرگ به ابزارهای خاصی نیاز داریم که یکی از این ابزارها حضور حداکثری مردم در انتخابات است و هر کسی که باعث حضور حداکثری مردم شود بدون شک یک حماسه ساز خواهد بود.
وی گفت: ابزار دیگری که برای ایجاد حماسه سیاسی به آن نیاز داریم عدم، ایجاد دلسردی در بین مردم است و از این رو کسانی که در امر انتخابات دخالت دارند باید اخلاق و قانون را رعایت کنند.

/ 0 نظر / 7 بازدید