بزرگترین خدمت دولت یازدهم رفع تحریمها و تهاجمات احتمالی دشمنان بود

امروز دنیا پذیرفته که ملت ما ملتی صلح طلب و اهل تعامل با دنیاست لذا اگر امروز کسی بخواهد به ایران تعرض کند در افکار عمومی دنیا به عنوان جنگ طلب محسوب می شود.
وی شکست تحریمها را عامل شکوفایی اقتصادی کشور عنوان نمود و افزود: در تعاملات اقتصادی با دنیا اتفاقات خوبی رخ می دهد که از جمله بیکار شده کاسبان تحریم داخلی و خارجی است که این مساله منافع بی شماری را برای مردم به دنبال می آورد
وی مهار تورم را از دیگر اولویتهایی دولت تدبیر و امید خواند و افزد: هنگامی که دولت کشور را تحویل گرفت ما دارای تورم 44 درصدی بودیم که در سایه برنامه ریزی و تدبیر امروز این تورم به 14 درصد رسیده و رشد اقتصادی از منفی به مثبت رسیده است.
وی با بیان اینکه نگاه پوپولیستی باعث شد که وعده های غیر عملی به مردم داده شود افزود: نگاه پوپولیستی و غیر عاقلانه باعث شد که کسانی به مردم قول و وعده هایی دادند بدون اینکه بتوانند آنرا عملی سازند.
گودرزی حاصل وعده های غیر عملی در ورزش را وجود بیش از چهار پروژه نیمه تمام در کشور ذکر کرد و گفت: در گذشته بیش از چهار هزار پروژه در بخش ورزش کلنگ زنی شد که اگر ما با اعتبارات کنونی بخواهیم آنها را تکمیل نمائیم به 40 سال زمان نیاز داریم.
وی افزود: متاسفانه امروز این مطالبات که در گذشته ایجاد شده بر گردن دولت یازدهم قرار دارد و دولت باید آنها را تکمیل نماید اما با همه مضایق مالی در سال 93 400 طرح ورزشی توسط دولت یازدهم به ه بهره برداری رسیده است.
وی با اشاره به عدم توسعه یافتگی نهاوند مطابق با دیگر شهرهای استان گفت: زمانی شهرستانهای نهاوند، بروجرد، ملایر و حتی اراک همپای نهاوند بودند اما در سالیان اخیر آنها به یک باره رشد نمودند و شهر نهاوند در قامت و شان تاریخی خود توسعه نیافت.
وی افزود: این شهرستان نیازمند توسعه و تقویت زیر ساختهای توسعه است که این کار با برنامه ریزی مسوولان و مشارکت مردم عملی خواهد شد.
در این جلسه مدیران آموزش و پرورش و جهاد کشاورزی در ارتباط با نیازهای خود مطالبی را بیان کردند همچنین رئیس شورای اسلامی یکی از روستاها نیز گفت: در رابطه با این مساله که دولت می گوید شب واریز یارانه شب مصیبت عظمی دولت است باید گفت یارانه حق مردم است و دولت باید با کسانی که اختلاس می کنند و پول کشور را می برند برخورد نماید.
قابل ذکر است که ظهرر امروز وزیر ورزش به عنوان نماینده عالی دولت به شهرستان نهاوند سفر کرد و پس از قرائت فاتحه بر مزار شهدای گمنام دو طرح ورزشی را افتتاح و از بیمارستان 160 تختخوابی نهاوند بازدید نمود.
شهرستان نهاوند با دارا بودن جمعیتی نزدیک به 200 هزار نفر در 105 کیلومتری جنوب استان همدان واقع شده است.
وزیر ورزش و جوانان به همراه رییس جمهوری در قالب کاروان تدبیر و امید میهمان استان همدان است.

/ 0 نظر / 40 بازدید