دو سالن ورزشی در سفر رییس جمهوری در نهاوند بهره برداری می شود

سالن ورزشی چند منظوره اختصاصی بانوان نهاوند و سالن ورزشی روستای میان آبه طرحهای آماده بهره برداری شهرستان نهاوند همزمان با سفر رییس جمهوری به استان همدان است.
وی اضافه کرد: مجموعه ورزشی بانوان نهاوند به وسعت 26 هزار مترمربع در منطقه شهرک شهید حیدری نهاوند شامل سالن ورزشی چند منظوره بانوان، استخر و چمن مصنوعی است اما در فاز نخست سالن چند منظوره به بهره برداری خواهد رسید.
سلامتی بیان کرد: عملیات ساخت مجتمع ورزشی بانوان نهاوند از سال 86 آغاز شد و قرار بود که در سال 90 به اتمام برسد اما به دلیل کمبود بودجه فقط 65 درصد پیشرفت داشته که شامل تکمیل فاز نخست آن در بهره برداری از سالن چند منظوره ورزشی بانوان است.
وی گفت: تاکنون برای این طرح ورزشی بیش از 35 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است و برای تکمیل این طرح ورزشی در بخش استخر و چمن مصنوعی بیش از32 میلیارد ریال اعتبار نیز مورد نیاز است.
وی یادآور شد: در حال حاضر یکهزار و 700 بانوی ورزشکار در قالب 24 رشته ورزشی زیر نظر 35 مربی مجرب در نهاوند فعالیت دارند که در صورت تکمیل مجموعه ورزشی بانوان شامل پروژه سالن ورزشی سرپوشیده چند منظوره، استخر سرپوشیده شنا و چمن مصنوعی شاهد توسعه چشمگیر ورزش قهرمانی و همگانی در این شهرستان خواهیم بود.
معاون فرماندار نهاوند در ادامه گفت: همچنین سالن ورزشی چند منظوره روستای میان آبه در بخش گیان نهاوند با اعتبار بیش از چهار میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی احداث شده است.
محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان فردا سه شنبه به عنوان وزیر معین هیات دولت در سفر به همدان به شهرستان نهاوند عزیمت خواهد کرد.

/ 0 نظر / 68 بازدید