مولوی: دوره آموزشی کاربران رایانه انتخابات در نهاوند برگزار شد

دوره آموزشی یک روزه کاربران رایانه انتخابات، امروز در شهرستان نهاوند برگزار شد.

مولوی ادامه داد: در این دوره بیش از 350 نفر از کاربران رایانه توسط کارشناسان آموزشهای لازم را در زمینه انتخابات فرا گرفتند.

وی گفت: کاربران رایانه مسئولیت برگزاری انتخابات در 193 شعبه اخذ رأی در  شهرستان و روستاهای شهرستان نهاوند را بر عهده دارند.

وی گفت: تاکنون چندین مانور و جلسات آموزشی در حوزه‌های مختلف، ویژه دست اندرکاران امر انتخابات برگزار شده که بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته تا روز انتخابات ادامه خواهد داشت.

فرماندار نهاوند اظهار داشت: آموزش عوامل اجرایی و دست اندرکاران انتخابات می تواند از گسترش شایعات و شائبه های انتخاباتی پیشگیری کرده و مانع بوجود آمدن حواشی و حوادث پس از برگزاری انتخابات شود.

مجتبی مولوی در ادامه با اشاره به حضور باشکوه مردم نهاوند در انتخابات های گذشته گفت: مردم نهاوند در انتخابات گذشته از لحاظ حضور در انتخابات از رتبه های نخست استان همدان و غرب کشور بوده است.

مولوی  عنوان کرد: همه باید با رعایت اصول تقوا و امانتداری در انجام وظایف نهایت سعی و تلاش خود را انجام داده  و  انتخابات را با جدیت و هماهنگی بهتر برگزار کنیم.

وی افزود: مسئولین و مردم تمام توان و امکانات لازم را برای خلق بی نظیر حماسه سیاسی به کار گرفته اند تا بار دیگر دشمنان انقلاب و اسلام را در اجرای توطئه سخیف خود با شکست روبرو کنند.

/ 0 نظر / 15 بازدید