اندیشه حضرت امام خمینی (ره) موجب تغییر نگرش دنیا به ایران اسلامی شد

امام خمینی(ره) یک شخصیت بی‌نظیر در عالم است که تمام ابعاد زندگی سیاسی، علمی، معنوی ایشان نمونه بوده است و کارهای وی در خدمت به اسلام و مردم بسیار شایان توجه است.

گروسی با بیان اینکه شخصیت‌های جهان اغلب تک بعدی یا دو بعدی هستند نیز گفت: امام راحل شخصیتی بود که در تمام ابعاد سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، اخلاقی و عرفانی بی نظیر بود.

وی اظهار داشت: امام خمینی (ره)  با دانش و عرفان و اخلاق و سیاست توام با صداقت تمام الگوهای فکری جهان را تغییر داد  و انسانیت و معنویت را که واژه ای فراموش شده در عصر حاضر بود دوباره زنده کرد.

سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی نهاوند با بیان اینکه امروز مهمترین دستاورد امام خمینی(ره) به یادگار گذاشتن کشوری اسلامی و پیشرفته در ابعاد مختلف است نیز افزود: این انقلاب نیز همچون چراغ راهی برای مردم دنیا و انسان هایی است که خواهان توجه به معنویت هستند.

حسین گروسی بیان داشت: امام خمینی(ره) در دوره ای که نزدیک بود آرمانهای اسلامی به فراموشی سپرده شود ظهور کرد و موجب شد تا درخت اسلام جان دوباره گرفته و عزت و ابرو مسلمانان جهان احیا  شود.

وی افزود: این انقلاب شکوهمند نیز موجب شد تا مردم دنیا به معنویت و دین توجهی دوباره کنند.

گروسی با بیان اینکه امروز اندیشه، راه و خط امام راحل با رهبری مقام معظم رهبری تحکیم بخشیده شده و آن اندیشه ناب امروز حفظ و بلکه محکم تر و استوارتر از گذشته ادامه پیدا کرده است، نیز گفت: هرکس خط امام و راه امام را جست‌وجو می‌کند باید تبعیت از مقام معظم رهبری داشته باشد.

وی در پایان افزود: بیداری اسلامی، گرایش ضد آمریکایی را در دنیا تقویت کرد، مبارزه با رژیم صهیونیستی را شدت بخشید و علاوه بر این مردم این کشورها امروز خواهان ارزش‌های دینی و اجرای احکام نورانی اسلام شده‌اند.

/ 0 نظر / 3 بازدید