آمریکا به دنبال تضعیف ارزش‌های انقلاب اسلامی است

اگر امروز در دنیا آمریکا و ابرقدرت‌های بزرگ از جمهوری اسلامی ایران حساب می‌برند به برکت مجاهدت‌های شهدا،رزمندگان و توانایی جوانان خلاق ایرانی است.

وی گفت: ملت ایران با بسیج تمامی امکانات و جان‌ فشانی رزمندگان و فرزندان خود در 8 سال دفاع مقدس و پیشرفت‌های خیره‌کننده در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، علمی و فن‌آوری و تمامی زمینه‌ها با وجود تحریم‌های شدید کمر ابرقدرت‌ها را خم کرد و اجازه تصرف یک وجب از خاک میهن اسلامی را به آنها نداد.

امام‌جمعه نهاوند افزود: امروز و در دوران صلح و آرامش که دیگر درگیر جنگ با کشورها نیستیم خطری به‌ مراتب بزرگ‌تر کشور ما را تهدید می‌کند که خطر آن از حمله نظامی بیشتر است و این خطر چیزی نیست جز تهاجم فرهنگی و عقیدتی به‌ وسیله میلیون‌ها سایت و شبکه ماهواره‌ای که 24 ساعته برای ما برنامه پخش می‌کنند.

وی بیان کرد: گروه‌های تکفیری و بخصوص داعش که دست‌پرورده سرویس‌های جاسوسی آمریکا، اسرائیل و تعدادی از کشورهای عربی حاشیه خلیج‌ فارس‌اند بعد از چند سال قتل و غارت جان و مال و نوامیس مردم سوریه و عراق امروز دامن‌گیر خود آنها شده‌اند.

مغیثی اظهار کرد: شهدای بزرگواری مانند شهید قدوسی اولین دادستان انقلاب اسلامی افتخار مردم نهاوند است که فردا یادواره ایشان و دیگر شهدای روحانی در شهرستان نهاوند برگزارمی‌شود که امیدوارم مردم حضوری پررنگ مانند سال‌های گذشته داشته باشند.

امام‌جمعه نهاوند گفت: باوجود جوانان غیرتمند و ولایتمداری که در ایران اسلامی هستند آمریکا و غرب مگر خواب بازگشت به ایران را ببینند زیرا امروز جوانان ما آگاه‌تر از گذشته هستند و دشمن دروغ‌گوی خود را بیشتر از گذشته شناخته‌اند.

مغیثی با اشاره به هفته تعاون افزود: امیدوارم مردم و مسئولان با همکاری هم به‌نوعی کار کنند که مشکلات اقتصادی کشور حل شود زیرا اگر روحیه تعاون و همکاری در جامعه ساری و جاری شود آن‌وقت است که به‌راحتی می‌توان مشکلات بیکاری را حل کرد.

/ 0 نظر / 37 بازدید